Різографи б/у

Перевага різографа б/у

Різографи б/у також, як і нові різографи – перспективне капіталовкладення для власників друкарень. Головна перевага різографа б/у, звичайно ж, в його більш гуманній вартості. Раніше експлуатований різограф купити не складно, пропозицій маса. Для покупця найголовніше проаналізувати адекватність співвідношення ціни зі станом, в якому товар перебуває на момент продажу. Зрозуміло, різографа ціна залежить не стільки від прийнятного зовнішнього вигляду, хоча, безумовно, це теж важливо, скільки від його функціональних можливостей.

Різографи в Харкові представлені в основному моделями фірм Riso, Ricoh, Duplo. Асортиментна лінійка різографів вищезгаданих фірм є у нас в наявності.

Де і як купити різограф б/у?

Різограф він же дуплікатор застосовується в області поліграфії для друку паперової продукції невеликими тиражами. Широко поширена практика покупки і продажу б/у устаткування, оскільки навіть після кількох років експлуатації технічний потенціал різографів великий. Звичайно, висновки про стан техніки формуються після їх ретельного огляду фахівцями інженерами, саме на їх кваліфікацію і робимо ставку в своїй роботі. Ми надаємо покупцям вичерпну інформацію про пробіг і технічні характеристики товару. В результаті наша компанія вже кілька років успішно займається продажем різографів раніше експлуатованих і ми до Ваших послуг. Офіс знаходиться в Харкові, але завдяки нашому веб сайту, ми доступні всім. У розділі Контакти Ви знайдете зручний для Вас спосіб з нами зв'язатися: по телефону, факсу, скайпу або відправивши нам повідомлення через інтернет сайт. Тепер Ви знаєте, де і як можна купити різограф б/у.

Як формується ціна на різограф?

Потенційного замовника цікавить, як формується ціна на різограф, інакше кажучи, які чинники впливають на його вартість. Насправді все дуже просто і прозоро. По-перше, мають значення технічні характеристики обладнання, які спочатку заявлені виробником. Зрозуміло, машина з багатоколірним друком з високою роздільною здатністю коштуватиме дорожче, ніж монохромний аналог з низькою роздільною здатністю. По-друге, враховується в якому технічному стані знаходиться апарат: новий він або ж б/у. Тут всім ясно, що модель, яка прибула з заводу буде на порядок дорожче ніж точно така ж, але раніше експлуатована. Якщо ж розглядати тільки різографи б/у, то тут важливий такий параметр, як пробіг, тобто кількість копій, які він вже надрукував. Тому чим вище пробіг, тим нижче вартість на техніку. Зовнішній вигляд машин, наявність подряпин і вм'ятин також враховуються при складанні ціни.

Замовити зворотній дзвінок