Гарантії на поліграфічне обладнання

Гарантія на всю б/у техніку становить 2 місяці з подальшим технічним обслуговуванням.

Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон, в якому зазначаються: модель, серійний номер, гарантійний термін, дата продажу товару. Будь ласка, зберігайте його протягом усього терміну експлуатації.

У нас найкращі в місті сервісні інженери, які допоможуть кваліфікованою консультацією, при необхідності ремонтом, заміною запчастин для підтримання відмінного технічного стану машин.

Особливості б/у техніки з-за кордону

Вся б/у техніка, що представлена на нашому сайті, поставляється з далекого зарубіжжя. В європейських країнах обладнання списується не тому, що прийшло в непридатність, а тому що так прописано в договорі: кожні 3-5 років потрібно оновлювати парк. Та ці чудові з будь-якої точки зору б/у різографи, листопідбирачі, фальцювальники, принтери і копіри потрапляють до нас. Наші інженери здійснюють ретельний огляд і аналіз всіх параметрів поліграфічної техніки. Найголовніше - в ній не застосовуються "чипованні" картриджі, що часом в 3-6 разів здешевлює її експлуатацію. Грунтуючись на авторитетній думці фахівців можна судити про продуктивність, надійності і довговічність представленої продукції.

Замовити зворотній дзвінок