Оплата та доставка

Оплата товару можлива в готівковій та безготівковій формі. Також за домовленістю можливий розрахунок електронними платіжними засобами.

Безготівкові платежі приймаються від юридичних та фізичних осіб по виставленому рахунку.

Ціни та наявність на саійті

Важливо відзначити, що всі ціни на поліграфічне обладнання представлене на нашому сайті дійсні протягом оформлення замовлення. І що найприємніше — вони обговорюються.

Детальну інформацію про ціни, наявність товарів, умови оплати, доставки та відповіді на інші питання, що цікавлять покупців можна отримати, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону або по skype, або ж відправивши нам повідомлення, заповнивши спеціальну форму в розділі Контакти.

Доставка поліграфічного обладнання

Здійснюється по всій Україні транспортною компанією. Кур'єрська служба транспортної компанії може доставити товар Вам в офіс, крім того можлива термінова доставка товарів. Вартість доставки розраховується транспортною компанією.

Після надходження грошових коштів від замовника на особовий рахунок нашої компанії ми здійснюємо відвантаження товару, на це може піти 2-3 робочих дні.

При самовивозі товару покупець повинен заздалегідь нас інформувати по телефону про дату і час свого приїзду. Ми своєчасно зарезервуємо товар і підготуємо для Вас документи: товарно-касовий чек, прибутковий ордер, товарну накладну і т.д.

Замовити зворотній дзвінок