Інтерфейс різографа  — вид зверху

Продаж поліграфічного
обладнання б/у

Поліграфічне обладнання продаж б/у – досить поширений запит в мережі Інтернет. Ми дуже раді, що можемо допомогти Вам у питанні вибору і придбання сучасного поліграфічного устаткування. Запевняємо Вас, що для успішного ведення бізнесу в сфері поліграфії зовсім не обов'язково оснащення абсолютно новими різографами, сканерами або гільйотинами - обладнання, що раніше побувало в експлуатації, теж послужить хорошу службу. У нас представлена лінійка нового поліграфічного обладнання, а також обладнання б/у, серед яких різографи, електричні гільйотини, термоголови, листопідбирачі, раскатні циліндри, буклетмейкери, сканери, копіри повнокольорові і монохоромні і т.п.

Купити поліграфічне обладнання, яке відповідає високим вимогам за прийнятною ціною цілком реально. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір з урахуванням передбачуваних масштабів виробництва і планованих технічних навантажень.

Поліграфічне обладнання в Україні представлено в основному брендами, які вже зарекомендували себе: Duplo, Riso, Konica Minolta, Ricoh, Plockmatic, EBA, Ideal, Nagel, що пропагують високу якість і надійність. Ми підтримуємо дані традиції і тому пропонуємо вашій увазі сучасне обладнання для поліграфії перерахованих вище та інших виробників.

Різографи б/у

У розділі «Різографи б/у» представлена інформація про лінійку різографів і цінах, встановлених відповідно до заявлених функціональних можливостей і якісних характеристик. У нас Ви можете благополучно купити різограф або ж купити дуплікатор, що, взагалі-то, практично одне і те ж, оскільки вони виконують спільне завдання – тиражування друкованої продукції. Розвиток поліграфічної галузі в Україні дозволив великій кількості дрібних і середніх друкарень і копіювальних центрів регулярно розширювати парк поліграфічного обладнання, в тому числі за рахунок покупки різографов б/у і нових. У Харкові в основному здійснюється продаж різографів таких відомих фірм, як Riso, Ricoh, Duplo – звідси і співзвучні назви: різограф і дуплікатор.

Копіри (ксерокси)

У Харкові, так само, як і в інших містах України, копіювальне обладнання звично називати ксероксом, що не зовсім коректно, оскільки Xerox Corporation - це американська корпорація, що масово випускає копіювальні апарати. Ми, в свою чергу, поставляємо копіри японської фірми Konica Minolta. І все ж з огляду на реалії, що склалися для кращого сприйняття, ми іноді дозволимо собі назвати копіри - ксероксами. Отже, в розділі сайту «Копіри - принтери - сканери» Ви зможете ознайомитися з модельним рядом копіювальної техніки запропонованої нами до продажу. Кожному виду поліграфічного обладнання ми дали детальний опис із зазначенням основних технічних характеристик. У цьому ж розділі позначені ціни на копіри (ксерокси), принтери, сканери.

Післядрукарське обладнання

Розділ «післядрукарське обладнання» містить детальний перелік поліграфічної техніки, що поставляється нами на продаж, серед якої різаки для паперу, гільйотини, ламінатори, фальцювальники, листопідбирачі та інше. Куплю різак для паперу - вирішили Ви. Немає проблем, звертайтеся до нас. А може бути Ви вирішили купити гільйотину замість різака або на додачу до нього? Ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати відповідне обладнання, тим більше, що у Вас є можливість заздалегідь ознайомитися з цінами на нашому сайті.

Привеземо техніку під замовлення!

ФО-П Широченков В.С. пропонує Вам не тільки нові цифрові дуплікатори від кращих фірм-виробників, але і техніку, привезену з далекого зарубіжжя, б/у, але відмінної якості за ціною вдвічі - уп'ятеро дешевше нового поліграфічного обладнання. У цій техніці не застосовуються "чіповані" картриджі, що дозволяє її використовувати для роботи з дешевими (в 3-6 разів) витратними матеріалами! Ціни індикативні і обговорюються при замовленні.

  • Буклетмейкер Plockmatic 61 б/у — обладнання для друкарні ФОП Широченков В.С.

  • Електричний різак Ideal 5221A  — б/у обладнання для друкарні ФОП Широченко В.С.

  • Листопідбірна машина Horizon MC-80 б/у —- обладнання для друкарні ФОП Широченко В.С.

  • Фальцювальна машина Multigraf Eurofold — б/у обладнання для друкарні ФОП Широченков В.С.

  • БФП Konica Minolta bizhub PRESS C6000 б / у — система для повнокольорового друку для поліграфії

Замовити зворотній дзвінок